Zagorski trkači na državnom prvenstvu krosu

U Gornjoj Stubici uređuju se ceste i odvodni jarci
13. studenoga 2015.
PO Pačetanci u projektu Općina Sveti Križ Začretje Prijatelj djece

trčanjeU Vrbovcu je u organizaciji Atletskog kluba Sveti Vid održano pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu. Na stazi na kojoj će se uskoro održati i prvenstvo Balkana u krosu, u seniorskoj konkurenciji slavili su Matea Parlov  iz AK Dinamo Zrinjevac na stazi dugoj 8 km kod seniorki i  Dino Bošnjak iz AK Velika Gorica  na stazi dugoj 10 km kod seniora. U mlađim dobnim kategorijama nastupilo je i nekoliko zagorskih trkača. U konkurenciji limačica na 800 metara Jana Burek iz Sportskog društva Stubica Donja Stubica je osvojila šesto mjesto, među limačima Dario Kosec jedanaesto, a Mihael Labaš devetnaesto mjesto. U konkurenciji kadeta na 2000 metara Jan Grabrovečki iz AK Rudolf Perešin Gornja Stubica je zauzeo dvadeset prvo mjesto, a njegov klupski kolega Mark Tomek jedanaesto u konkurenciji mlađih juniora na 4000 metara.