Krajem prosinca 2022. u evidenciji HZZ PU Krapina registrirane 1.904 osobe
20. siječnja 2023.
Muzej Radboa po 7. put sudjeluje u “Noći muzeja”
23. siječnja 2023.

U Zaboku je protekle subote održan prvi ovogodišnji kickboxing turnir „10. Zabok Open 2023.“ u organizaciji BTI kickboxing kluba. Natjecalo se je 25 klubova, a Kickboxing klub Krapina na turniru je predstavljalo 18 članova. U kategoriji djece početnika do 27 kg Luka Čuček je osvojio 1. mjesto, a Stjepan Jug 2. mjesto.  Ileana Kukovačec borila se je u većoj kategoriji do 27 kg i osvojila je 2. mjesto. U kategoriji mlađih kadeta i kadetkinja početnika do 32 kg Jakov Podhraški je nakon pobjede u napetoj finalnoj borbi izgubio i osvojio 2. mjesto, Timotej Kukovačec je također turnir započeo pobjedom da bi u finalu izgubio i osvojio 2. mjesto do 37 kg, Franjo Jug je u kategoriji do 47 kg osvojio 2. mjesto, Ivana Podhraški je u kategoriji do 37 kg također bila druga kao i  Viktorija Skosples u kategoriji do 42 kg. Jana Majcenić započela je pobjedom, ali je također zaustavljena u finalu i osvojila je 2.mjesto. Katarina Jug u svojoj kategoriji nije imala protivnice i prebačena je u starosno višu skupinu gdje je u svojoj prvoj borbi uspjela doći do 3. mjesta.

U kategoriji starijih kadeta početnika u point fightingu Patrik Varjačić također je morao u težinski veću skupinu pa je u kategoriji do 42 kg osvojio 3. mjesto. Danijel Horvat i Jurica Horvat borili su se u kategoriji do 52 kg i obojica osvojili 3. mjesto dok je Jakov Sekušak u kategoriji do 57 kg osvojio 1. mjesto. Nikolina Rebić se nakon povrede uspješno vratila natjecanju i u kategoriji +65kg osvojila 2.  mjesto. Među starijim kadetima u light contactu do 63 kg Ivano Capek osvojio je 1. mjesto, a Nikolina Rebić je bila druga. U kick lightu do 63 kg Ivano Capek je bio drugi. U kategoriji juniora Antonela Cesarec osvojila je 2. mjesto do 60 kg u point figtingu, a Anđelka Tušek 3. mjesto u light contactu do 60 kg da bi u kick lightu uz dvije pobjede osvojila 1. mjesto i pehar za najbolju juniorku u kick lightu.