Rezultati dvoranskog turnira u malom nogometu za veterane

Od ponoći jeftinije gorivo
23. prosinca 2013.
Završena humanitarna akcija „Za Vukovar“
23. prosinca 2013.

Rezultati dvoranskog turnira u malom nogometu za veterane

U petak je u organizaciji Veterana NK Zagorec Krapina, a pod pokroviteljstvom Nogometnog saveza Krapinsko-zagorske županije, započeo dvoranski turnir u malom nogometu za veterane, za registrirane klubove i igrače NS KZZ. Turnir traje do 29. prosinca a utakmice se igraju u sportskoj dvorani Srednje škole u Krapini.

Rezultati utakmica, 20. prosinca:
NK Zagorec Krapina – NK Ivančica Zl. Bistrica 8-1
NK Jedinstvo Sv.Križ Začretje – NK Pregrada 1-1
NK Mladost Belec – NK Mladost MB 0-2
NK Rudar Dubrava Zabočka -NK Desinić 6-1
NK Oroslavje – NK Klanjec 1-2
NK Stubica Donja Stubica -NK Sloga Konjščina 7-0
NK Radoboj – NK Rudar Mihovljan 3-1
NK Straža Hum na Sutli -NK Sloga Konjščina 2-1
NK Vatrogasac Brezova -NK Inkop Poznanovec 2-1

Rezultati utakmica, 21. prosinca :
NK Radoboj- NK Pregrada 3-3
NK Mladost Belec-NK Desinić 0-3
NK Rudar Dubrava Zabočka – NK Mladost MB 7-0
NK Vatrogasac Brezova- NK Sloga Konjščina 3-2
NK Jedinstvo Sv. Križ Začretje – NK Rudar Mihovljan 6-0
NK Vatrogasac Brezova- NK Stubica Donja Stubica 1-1
NK Zagorec Krapina- NK Klanjec 4-0
NK Straža Hum na Sutli- NK Stubica Donja Stubica 2-0
NK Oroslavje – NK Ivančica Zlatar Bistrica 5-3
NK Straža Hum na Sutli- NK Inkop Poznanovec 3-1

Rezultati utakmica, 22. prosinca :
NK Mladost MB -NK Desinić 1-6
NK Klanjec -NK Ivančica Zlatar Bistrica 2-0
NK Jedinstvo -NK Radoboj 5-1
NK Zagorec -NK Oroslavje 2-0
NK Sloga -NK Inko 2-2
NK Vatrogasac Brezova -NK Straža 1-0
NK Stubica -NK Inkop 6-2
NK Rudar Mihovljan – NK Pregrada 0-3 BB
NK Rudar Dubrava – NK Mladost Belec 3-0 BB

Završnica petak, 27.12.2013.
Četvrtfinale :
C. 18:00 NK Vatrogasac Brezova – NK Pregrada
B. 18:40 NK Jedinstvo Sv.Križ Začretje – NK Straža
D. 19:20 NK Rudar Dubrava Zabočka – NK Klanjec
A. 20:00 NK Zagorec Krapina – NK Desinić

Subota, 28.12.2013.

Polufinale:
1. 17:00 Pobjednik A : Pobjednik D
2. 17:40 Pobjednik B : Pobjednik C

18:20 za 3.mjesto:
Poraženi 1 – Poraženi 2
19:00 finale:
Pobjednik 1 – Pobjednik 2

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Nužna polja su označena s *