Olimpovci osvojili 14 medalja na plivačkom mitingu „Mladost 2021.“

Lokacije i termini testiranja na Sars Cov-2
13. studenoga 2021.
Zagorski trkači uspješni na 34. Polumaratonu „Ivan Starek“ u Zagrebu
15. studenoga 2021.

Na 49. međunarodnom plivačkom mitingu „Mladost 2021.“ – 2. HPS HEP Grand prixu u sezoni 2021./22., proteklog vikenda natjecalo se 610  plivačica i plivača iz BIH, Srbije, Slovenije, Makedonije, Italije, Švicarske i Hrvatske. Natjecatelji su bili podijeljeni u tri kategorije: otvorena, juniori i mlađi juniori. Olimpovci su plivali u 25 finalnih utrka i osvojili 14 medalja (devet zlatnih, četiri srebrne i jednu brončanu). Mlađa juniorka Jana Pavalić je osvojila osam zlatnih medalja u otvorenoj konkurenciji i konkurenciji mlađih juniorki. Junior Petar Pavalić je osvojio jednu zlatnu i tri srebrne medalje, a mlađi senior Vili Sivec okitio se srebrnom i  brončanom medaljom. Pod stručnim vodstvom trenera Ivice Androića i Lare Očić za PK Olimp Zabok nastupili su i Mihaela Kramarić, Lovro Gorupić, Patrik Erceg, Vanja Bartol, Leon Novak, Ivan Fučkar, Enio Horvat, Niki Horvat i Emma Horvat.