Održana humanitarna utrka Zagrepčanka 512

Prijave za sudjelovanje na radionicama još danas
15. prosinca 2014.
U Đurmancu edukativno-preventivne akcije »Vlak je uvijek brži«
16. prosinca 2014.

U subotu je održana humanitarna utrka Zagrepčanka 512, stepenicama poznate zagrebačke zgrade. Privukla je brojne natjecatelje iz Slovenije i Hrvatske, a gotovo sva prva mjesta osvojili su slovenski predstavnici. U utrci muškaraca i ove je godine najbolji bio lanjski pobjednik Matjaž Mikloša iz Kranja, s nešto slabijim rezultatom nego lani. Od zagorskih predstavnika najbolji su bili Ivan Lovrenčić i Mislav Crnković iz Zaboka na 15. i 38. mjestu, te Nikola Jurčić i Tomslav Tkalčić iz Konjščine na 39. i 48. mjestu. Nastupilo je 176 natjecatelja, a 8 je odustalo. I u ženskoj konkurenciji je pobijedila slovenska predstavnica, Karmen Klančnik iz Duplja. Održana je i humanitarna utrka vatrogasaca u punoj opremi. U ženskoj konkurenciji pobijedila je Martina Combaj iz DVD-a Kašina, a u muškoj slovenski predstavnik, Anže Habjan iz Ljubljane. Nastupila su i dva vatrogasca DVD-a Jertovec. Karlo Hriberski je zauzeo 19.,a Ivica Pavlaković 43. mjesto.