Održan ždrijeb za Svjetsko školsko prvenstvo u futsalu

HDZ KZŽ i ZDS žestoko protiv nove zdravstvene reforme
21. ožujka 2014.
Obilježen Svjetski dan socijalnog rada
24. ožujka 2014.

futsal srednja skola krapinaOvih dana održan je ždrijeb za Svjetsko školsko prvenstvo u futsalu. Srednja škola Krapina, koja će predstavljati Hrvatsku u Italiji krajem travnju 2014., svrstana je u skupinu C sa Francuskom, Izraelom, Kosovom, Belgijom i Slovačkom. Podsjećamo, ekipa iz Srednje škole Krapina je u svibnju prošle godine nastupila na državnom natjecanju u malom nogometu u Poreču, gdje su uvjerljivo osvojili naslov državnih prvaka. Tamo su u skupini pobijedili Gospić sa 5:2, te Jelkovec sa 5:0, nakon toga se za finale izborili protiv Splita sa 5:3, a u finalnoj utakmici bili su bolji od Koprivnice rezultatom 2:1. Srednjoj školi Krapina bio je to drugi državni naslov iz malog nogometa u posljednjih 5 godina te četvrto državno natjecanje.Aktualni državni prvaci i ove godine nastavljaju s pobjedama. U 1. i 2. kolu županijskog natjecanja u futsalu uvjerljivo su svladali sve svoje protivnike. Za Srednju školu Krapina nastupaju: Filip Hanžić, Filip Sinković, Ivan Novak, Dario Špoljar, Denis Gamilec, Marko Strabić, Denis Švaljek, Martino Majcenić, Josip Cvilko i Dario Šalković, a voditelj momčadi je Franjo Rozijan. (RHZK) (izvor slike: ss-krapina.hr)