Kickboxing klub Krapina u Glini osvojio tri zlata, devet srebra i pet bronci

Potpisan prvi Kolektivni ugovor za djelatnost predškolskog odgoja i obrazovanja za Grad Pregradu
29. travnja 2024.
DVD Zabok održao 100. izvještajnu skupštinu

U Glini je održan Internacionalni kickboxing kup „Glina Open 2024“. Na natjecanju je nastupilo 235 boraca iz 37 klubova i četiri države u 315 startova. Natjecalo se je u tri discipline point fighting, kick light i light contactu, a  iz Kickboxing kluba Krapina borilo se je 12 natjecatelja. U konačnom poretku klubova zauzeli su 10. mjesto s osvojena tri zlata, devet srebra i pet bronci.

Postignuti rezultati u kick lightu:

Timotej Kukovačec među mlađim kadetima do 47 kg osvojio je 1. mjesto, a među mlađim kadetkinjama do 37 kg 1. mjesto osvojila je Katarina Jug.