Kauboji izgubili od Češke, sutra test sa Srbijom

Suđenje bivšem premijeru
4. studenoga 2011.
U 72. godini života iznenada nas napustila Ana Štefok

Hrvatska muška rukometna reprezentacija izgubila je u Nišu od Češke s 31:33 na Kupu četiri nacije, pripremnom turniru uoči Europskog prvenstva koje će se održati u Srbiji. Češka je najveći dio utakmice imala rezultatsku prednost, pred kraj prvog poluvremena poveli su s tri pogotka prednosti (14:11), no naši su rukometaši ipak do poluvremena uspjeli izjednačiti na 14:14. U nastavku je Češka opet pobjegla na tri pogotka razlike, Hrvatska je uspjela stići do izjednačenja, ali ne i do konačnog preokreta. U drugom susretu reprezentacija Mađarske pobijedila je Srbiju s 32:25. Sutra izabranike Slavka Goluže u Beogradu očekuje dvoboj sa Srbijom. Posljednju utakmicu na turniru Hrvatska će odigrati u nedjelju u Vršcu protiv Mađarske. Europsko prvenstvo održat će se u Srbiji od 17. do 29. siječnja sljedeće godine, a Hrvatska će igrati u D skupini s Norveškom, Islandom i Slovenijom. (arhivska slika)