Još jedan poraz Zagorca

Nogometaši krapinskog Zagorca su u 22. kolu Treće nogometne lige – zapad doživjeli još jedan poraz. Na domaćem su terenu od Kustošije 1 : 5. U 29. minuti susreta Marko Strabić postigao je pogodak za vodstvo Zagorca 1:0, a pred kraj prvog poluvremena gosti izjednačuju. U drugom poluvremenu gosti iz Kustošije su u samo deset minuta postigli tri pogotka, a u 77. minuti još jedan za konačnih 5 : 1. Nakon ovog kola Zagorec je i dalje posljednji na ljestvici sa 16 bodova. U idućem, 23. kolu Zagorec u subotu gostuje kod šestoplasirane Segeste. (foto: arhiva)

Ove fotografije i tekstovi podliježu zaštiti autorskih prava. Neovlašteni download ili neovlašteno korištenje bilo koje od fotografija ili teksta smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi! Za informacije ili korištenje slika javite se na mailove info@rhzk.hr ili program@rhzk.hr COPYRIGHT NOTICE ©

Objavljeno: Srijeda, 19.04.2017. u 10:46 sati.