Na Zlatnom medvjedu Hana Sivec najbolja Olimpovka

Plivački klub Olimp Zabok protekli je vikend nastupio na već tradicionalno jakom plivačkom mitingu „Zlatni medvjed“ u organizaciji PK Medvešćak. Zlatni medvjed zadnja je postaja natjecanja iz serijala Grand prix Hrvatska. Na mitingu je nastupio 291 natjecatelj iz 37 plivačkih klubova, od toga stotinjak stranih natjecatelja. Olimpovu ekipu predvodio je sportski direktor prof. Ivica Androić koji je u Zagreb poveo 12 natjecatelja. U oba dana natjecanja Olimpovci su u jutarnjim kvalifikacijama ostvarili ulazak u 17 finalnih utrka. Najveći broj finalnih utrka osvojila je Hana Sivec. Bila je prva u B finalu na 50 leptir, treća na 100 leptir, na 50 slobodno i deveta u C finalu na 100 slobodno. Magda Slovenec plasirala se u B finale na 200 leđno i osvojila četvrto mjesto, Dora Vlašić ušla je u C finale na 100 leptir i osvojila treće mjesto dok je Lara Lončarić bila je druga u C finalu na 100 prsno. Od Olimpovaca su na Zlatnom medvjedu nastupili i Tin Bogdanić, Karlo Iljaš, Nikola Iveković, Lovro Futivić, David Benčić, dok su Tesa Novak i Vili Sivec plivali izvan konkurencije zbog godina, ali su sa otplivanim vremenima konkurirali za finalne utrke. Marta Vidas doputovala je u Zagreb na natjecanje, ali nije nažalost nastupila zbog zdravstvenih razloga.  Iduće natjecanje je Prvenstvo Hrvatske za kadete u Sisku.

Ove fotografije i tekstovi podliježu zaštiti autorskih prava. Neovlašteni download ili neovlašteno korištenje bilo koje od fotografija ili teksta smatra se kršenjem autorskih prava i podložno je tužbi! Za informacije ili korištenje slika javite se na mailove info@rhzk.hr ili program@rhzk.hr COPYRIGHT NOTICE ©

Objavljeno: Ponedjeljak, 10.07.2017. u 9:03 sati.